Hanna Chmiel-Pietriczenko lekarz irydolog-homeopata przyjmuje w Żorach i Katowicach.

Hanna Chmiel-Pietriczenko lekarz irydolog-homeopata przyjmuje w Żorach i Katowicach. Strona Hanny Chmiel-Pietriczenko lekarza irydologa-homeopaty. Pełna i wczesna ocena stanu zdrowia na podstawie tęczówki oka. Leczenie:chorób układu pokarmowego, chorób układu oddechowego, chorób układu moczowego, alerii, chorób skóry, nerwic.Podnoszenie odporności organizmu. Kuracje oczyszczajace. Irydologia to szybka, trafna i bezbolesna diagnoza na podstawie tęczówki oka. Dzięki obserwacji znaków na tęczówce oka można wcześniej niż w innych badaniach laboratoryjnych określic stan zdrowia pacjenta, wyjaśnić jakie są przyczyny jego dolegliwości a nawet przewidzieć jakie czekają go schorzenia w niedalekiej przyszłości. Tęczówki stanowią rodzaj karty, z której wprawny irydolog może odczytać większość chorób przebytych i trwających w czasie badania. Homeopatia w wielkim skrócie polega na uruchamianiu naturalnych właściwości leczniczych organizmu. Zaletą homeopatii jest unikanie szkodliwych skutków działania leków chemicznych. Zaletą homeopatii jest unikanie szkodliwych skutków działania leków chemicznych. Leki homeopatyczne działają na poziomie energetycznym, nie wchodzą więc w interakcje z żadnymi ziołami ani lekarstwami, można je bez obaw łączyć ze sobą. Homeopatycznie może być leczony każdy, zarówno niemowlęta, kobiety w ciąży, jak i ludzie z ciężkimi uszkodzeniami wątroby czy nerek.

Szczegóły strony www.irydolog.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.irydolog.eu:

Hanna Chmiel-Pietriczenko lekarz irydolog-homeopata przyjmuje w Żorach i Katowicach.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 13 Odwiedziny googlebot 383

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Densytometria »

  Nasz laryngolog warszawa udzieli Państwu specjalistycznych konsultacji z pełnego zakresu schorzeń otolaryngologicznych. Szeroka wiedza lekarzy współpracujących z nami i bogate doświadczenie zawodowe zagwarantują Państwu profesjonalną opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Ponadto oferujemy Państwu specjalistyczne badanie o nazwie densytometria, pozwalające potwierdzić lub wykluczyć osteoporozę, jak również ocenić ryzyko zachorowania i ewentualnie podjąć leczenie.

  Data dodania: 14 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Informacji Pacjenta »

  Centrum Informacji Pacjenta to największa ujednolicona ogólnopolska wyszukiwarka lekarzy oraz usług medycznych kontraktowanych w ramach umowy z NFZ. Dzięki ogólnopolskiej wyszukiwarce lekarzy możecie Państwo bez trudu odnaleŒć poszukiwanego lekarza wg stosownej lokalizacji, specjalizacji oraz zakresu usług medycznych, kontraktowanych w NFZ. CIP jest organizacją zorientowaną na niesienie pomocy dla pacjentów, poprzez dostarczanie obiektywnej informacji o produktach sprzedawanych w aptekach. Niesiemy pacjentom pomoc w zagadnieniach zarówno prawnych jak i logistycznych. Udostępniamy informacje pomagające pacjentom na egzekwowanie należnych im praw. Serwis CIP poza ogólnopolska wyszukiwarką lekarzy oferuje szeroki wachlarz innych usług, który będzie stopniowo rozbudowywany.

  Data dodania: 02 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Klinika, In Vitro »

  Centrum Leczenia Niepłodności istnieje od 1999 roku i została założona przez grupę polskich i czeskich lekarzy z Gyncentrum w Ostrawie, drugiego co do wielkości ośrodka IVF w Czechach. Jako jedyny ośrodek w kraju od 2003 roku spełnia kryteria ISO 9001-2000 niezbędnego w krajach Unii Europejskiej dla ośrodków wspomaganego rozrodu.

  Data dodania: 20 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Medical Travel »

  Medical Tourism in Poland to specjalistyczna platforma turystyczno-medyczna, która oferuje możliwość bezpośredniego kontaktu do danego specjalisty, jak również wyboru najlepszego gabinetu medycznego w Polsce. Oprócz samych usług medycznych, Użytkownik platformy może zaplanować sobie kompleksowe wakacje, przy czym sam zadecyduje o wyborze hotelu, restauracji czy też gabinetu odnowy biologicznej. Użytkownik ma również możliwość skorzystania z proponowanych przez nas pakietów turystyczno-medycznych.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków »

  Zapraszamy do nowo otwartego gabinetu stomatologicznego w Skawinie pod Krakowem. Posiada on w pełni zautomatyzowane urządzenia, nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowana kadrę medyczną. Wykonuje implanty, protezy, plomby, wybielanie i pełen zakres usług stomatologicznych.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Warszawa »

  Serwis www.ginekolodzy.medserwis.pl to potężna baza informacji tematycznej. Serwis ten jest na bieżąco aktualizowany. Zależy nam na rzetelnej informacji. Nasza strona w pełni zaspokoi wyrafinowane gusta. Portal przeznaczony jest dla internautów zarówno w kraju jak i za granicą.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Kraków »

  Gabinet stomatologiczny Cichoń oferuje zabiegi w ramach stomatologii. Gabinet posiada nowoczesny wyposażenie, a co za tym idzie zabiegi realizowane są rzetelnie - i, co ważne - w niestresującej atmosferze. Wieloletnie doświadczenie oraz duża troska o stan wykonywanych usług powodem tego, że nasi pacjenci polecają nas swoim przyjaciołom. Przekonaj się sam, z jakiego powodu warto kurować swoje zęby właśnie u nas.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny KATARZYNA BORKOWSKA »

  Prywatny Gabinet Psychologiczny
  Zadzwoń +48 666 239393 i umów się na pierwsze spotkanie jeśli:
  * budzisz się rano i doświadczasz uczucia smutku i beznadziei;
  * przeżywasz niepokój i lęki utrudniające codzienne życie;
  * zdradzasz, lub zostałeś zdradzony;
  * cierpisz z powodu różnych objawów nerwicowych, z którymi nie potrafisz sobie poradzić;
  * nisko cenisz siebie i swoją wartość;
  * masz trudności w kontaktach z innymi ludźmi
  * chcesz się rozwijać, lepiej poznać siebie i żyć pełnią życia.

  Nie musisz z tym wszystkim być sam...
  Masz prawo do bardziej satysfakcjującego Cię życia, zatroszcz się o siebie!

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • implanty warszawa »

  S.tom jest wielospecjalistyczną Kliniką stomatologiczną świadczącą pacjentom usługi uzupełniania braków w uzębieniu przy pomocy implantów w kolorze zęba. Założycielem gabinetu jest lekarz stomatolog Tomasz Falkowski. Posiadamy nowoczesne unity dentystyczne, wciąż uzupełniane o sprzęt o najwyższym zaawansowaniu technologicznym. W naszej klinice pracują lekarze specjaliści wykonujący pełen zakres usług dentystycznych, a nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksową obsługę przez nawet kilku dentystów różnych podspecjalności. Do naszej kliniki zapraszamy całe rodziny, zapewniamy miłą, fachową obsługę i piękny biały uśmiech!

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kielce - informacja medyczna »

  Informator o placówkach służby zdrowia z Kielc. Serwis zawiera prezentacje usług medycznych zarówno podmiotów prywatnych jak i tych, które mają podpisany kontrakt z NFZ. Czytelna i prosta budowa sprawia, że każdy użytkownik z łatwością dotrze do wszystkich informacji zawartych na stronach. Swoje prezentacje między innymi zamieścili stomatolog, kardiolog, dermatolog.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »